Forum paranormalne

Duchy, Demony, Magia, Hermetyzm

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-19 10:55:28

Alion
Administrator
Dołączył: 2019-08-18
Liczba postów: 10
Windows 7Firefox 68.0

Talizmany

Talizmany to powszechny wynalazek. Jednak jak to się dzieje, że zwykły przedmiot posiada niezwykłe właściwości? Okazuje się bowiem, że za wszystkim stoi nie przedmiot, ale pewne działania magiczne, którymi się ten przedmiot traktuje. Możemy zwykły kamyk zamienić w swój osobisty talizman szczęścia lub amulet ochronny. Jednak jak to zrobić? Metoda jest prosta i podana już na samym początku wtajemniczenia do hermetyzmu. Jednak przybliżę wam nieco tę metodę:

Ładowanie życzeniem obiektów

Mocą wyobraźni i koncentracją życzenia naładuj kamień lub metal witalną energią i określ czas. Możesz wybrać, by energia została w obiekcie na zawsze i nawet ściągała więcej energii z wszechświata, stale zwiększając swoją moc, by sprowadzić sukces tak długo, jak długo osoba będzie nosiła ten obiekt, niezależnie od tego, czy będzie to obrączka, czy kamień. Możesz naładować obiekt na krótki okres czasu, na przykład dopóki nie spełni się określony cel.

Druga metoda nazywa się ładowaniem uniwersalnym. Procedura jest ta sama, ale ładujesz życzeniem obiekt na tak długo, jak długo dany obiekt istnieje. Niezależnie kto go nosi, będzie on tej osobie przynosił sukces, szczęście itp. Uniwersalne ładowanie wykonane przez wtajemniczonego zachowuje energię w pełnej skuteczności na wieki. Jeśli obiekt był naładowany dla konkretnej osoby, to gdy wejdzie w posiadanie kogoś innego, po prostu jego skuteczność zanika, aż wróci on w posiadanie właściciela.

Inne metody z wykorzystaniem energii witalnej znajdują się pod tym linkiem: http://hermetyk.cba.pl/2019/04/10/27/

Nie wiesz co to energia witalna? Zapraszam do przeczytania książki "Wtajemniczenie do hermetyzmu - Franz Bardon".

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mojejelitka - paweu - xender - pystories - i-rp